PARKING FILM

FAQJA KRYESORE

view:  full / summary

LAJME SPORTIVE

Posted by Smaili on February 22, 2011 at 9:17 AM Comments comments (0)

Skënderbeu “rihap” kampionatin

 

 

 

Një penallti e dyshimtë vendos fatin e sfidës më të rëndësishme të javës së 21 të Kategorisë Superiore.

Skënderbeu “rihap” kampionatin

Në Korcë Skënderbeu në ndeshjen e parë nën drejt...

Read Full Post »

103-vje�arja: Nuk kam b�r� kurr� seks

Posted by Smaili on February 22, 2011 at 9:09 AM Comments comments (0)

 

Alergji nga dashuria

Alergji nga dashuria

 

 

Kur Charlotte Davis takoi burrin e saj të ardhshëm, Dean Strohm, vuri re shfaqjen në lëkurë të njollave dhe sytë filluan të fryheshin papritmas.

“E kuptova që Dean do të ishte bashkëshorti im që në momentin e parë që e pashë”, tr...

Read Full Post »

Greqi, shqiptarja, e para në “Next Top Model”

Posted by Smaili on February 22, 2011 at 9:07 AM Comments comments (0)

Greqi, shqiptarja, e para në “Next Top Model”22.02.2011 14:41

 

Vajza shqiptare Sindorela Toli, është fituese e konkursit të madh të modës që organizohet në Greqi, “Next Top Model 2”. Ky është evenimenti më i rëndësishëm i botës së modës në Greqi.

 

17-v...

Read Full Post »

Barcaleta

Posted by Smaili on February 16, 2011 at 3:35 PM Comments comments (0)

Femija zevzek

Te gjithe shoket ankohen per ty.Ti je me zevzeku i klases.- po i thoshte mesuesja nje nxenesi te crregullt.-duhet ti vesh gishtin kokes .Perse te dergojne prinderit ne shkolle?

-Sepse edhe ato deshirojne te kene pak kohe qetesi.

Mami dhe babi

Nga qe u ishte rritur cuni dhe kuptonte, nuk kishin si te kuptoheshin per te bere sex, dhe e lane qe kur te thonin ''ajde te lajme rrobat me lavatrice'', te shkonin per te bere sex.Burri i thote cunit,shko thuaj...

Read Full Post »

Hilton, i dashuri i dhuron diamante p�r Sh�n Valentin

Posted by Smaili on February 16, 2011 at 1:50 PM Comments comments (0)

I dashuri i Paris Hilton, Cy Waits, është shpenzuar shumë gjatë Shën Valentinit, pasi i ka dhuruar bukuroshes së tij një diamant rubin dhe një qafore diamante. Ai po ashtu shkoi për një darkë romantike me trashëgimtaren e hoteleve.

 

Trashëgimtarja e hoteleve ka pranuar se ajo është vërshuar nga dhuratat e ...

Read Full Post »

Messi, lojtari m� mediatik n� bot�

Posted by Smaili on February 16, 2011 at 1:47 PM Comments comments (0)

 

Lojtari argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, është lojtari më i mediatizuar në futbollin botëror, duke lënë pas sulmuesin portugez të Real Madrid, Cristiano Ronaldo, sipas një studimi të Universitetit të Navarras.

 

Messi ka 20.7 pikë vlerë mediatike, duke qenë protagonist në një numër t...

Read Full Post »

Ja shkaqet e vdekjes

Posted by Smaili on February 16, 2011 at 1:38 PM Comments comments (0)

Ja shkaqet e vdekjes

Kush mund të jetë shkaku që do sjellë vdekjen tonë (herët apo vonë)?

“National Safety Counil”, një organizatë amerikane e shëndetit publik, ka përpiluar një listë me shkaqet kryesore të vdekjes në botë.

 

Ja dhe renditja e plotë, duke filluar nga shkaku më pak i mundsh&...

Read Full Post »

10 ishujt q� duhen par� p�rpara vdekjes

Posted by Smaili on February 16, 2011 at 1:35 PM Comments comments (0)

10 ishujt që duhen parë përpara vdekjes

Ndërsa sezoni i verës po afron, shtohen pikëpyetjet për njerëzit që po mendojnë se ku të kalojnë pushimet e tyre të radhës. Revista amerikane “TMZ”, ofroi sot dhjetë destinacione të mundshme, në dhjetë ishujt që duhet të vizitohen me çdo kusht gjatë jetë...

Read Full Post »

Rihanna, duet me Cheryl Cole

Posted by Smaili on February 16, 2011 at 1:28 PM Comments comments (0)

Rihanna, duet me Cheryl Cole

Këngëtarja angleze, Cheryl Cole dhe Rihanna, janë duke menduar për një bashkëpunim midis tyre për krijimin e një kënge të re.

Këtë e deklaroi Cheryl, liderja e grupit “Girls Aloud” dhe ish-bashkëshortja e futbollistit të kombëtares angleze, Ashley Cole.

 

Gjatë nj&#...

Read Full Post »

Elisabetta-Belen magjepsin n� Sanremo

Posted by Smaili on February 16, 2011 at 1:24 PM Comments comments (0)

Elisabetta-Belen magjepsin në Sanremo

Elisabetta Canalis, e dashura e aktorit të famshëm hollivudian, Geogre Clooney, së bashku me “show girl”-in italian Belen Rodriguez, u bënë protagoniste të një paraqitje të mrekullueshme në Sanremo, gjatë festivalit italian të këngës.

32-vjeçarja Canalis mahniti publikun me një k...

Read Full Post »

Rss_feed